B2B TOTAL

B2B Total, firmaların bayileri ile birlikte oluşturduğu geniş ağın tamamında, rakip ürün ve organizasyonlara göre rekabet avantajı oluşturmalarına yardımcı olma hedefi ile geliştirilmiş benzersiz bir üründür.
Bulut üzerinden ya da on premise olarak kullanılabilir.

B2B Total

ÜRÜN MODÜLLERİ

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ana Firma, Bayiler, Şubeler ve Alt Bayiler aynı platform üzerinde çalışabilirler. Böylelikle firmalar arası entegrasyon için harcanacak kaynak en aza indirgenmiş olur.
B2B TOTAL için başlangıç yatırımı yapmanıza gerek yoktur. İstediğiniz modülleri seçerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz, ihtiyacınız kadar kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz.
B2B TOTAL responsive tasarım prensiplerine uygun olarak geliştirilmiş olup tüm fonksiyonları tablet veya telefonlarınızdan da mekana bağlı olmadan kullanabilirsiniz.
B2B-TOTAL bir Cloud-Native uygulamasıdır. Güvenlikten ölçeklenebilirliğe kadar bütün cloud computing avantajlarından tam olarak yararlanmanızı sağlar.
Private cloud olarak konumlandırılabilir veya public cloud üzerinden çalışabilirsiniz.
B2B TOTAL’ i kullanmaya başlamak için büyük sunucu ve alt yapı yatırımları yapmanıza ve yüksek bedelli lisanslar ödemenize gerek yoktur.
B2B TOTAL sadece bugünün ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmedi. Bunun genel kabul görmüş en son teknolojik yöntemleri kullanılarak geliştirilen B2B TOTAL uzun yıllar kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Dahili veri madenciliği uygulamaları, çok hızlı veri arama çözümleri, machine learning algoritmaları, B2B TOTAL kullanıcıları için hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor.
Ana veri yönetimi tek merkezden yapılır. Böylelikle tüm paydaşlarda aynı veri yapısı aynı şekilde kullanılır. Ortak veri yapısı analizden entegrasyona kadar birçok konuda avantaj sağlar. Veri kirliliği önlenir ve bilginin yayılması son derece hızlanır.