BİZ KİMİZ?

SİSTEK 1992 yılında iş verimliliğini yükseltecek ve rekabet üstünlüğü sağlayacak süreç bazlı yenilikçi iş uygulamaları geliştirme hedefi ile kuruldu. Bu hedefe uygun olarak kuruluşumuzdan itibaren hem ülkemizde hem de dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok başarılı projeye imza attık. Başladığımız her projede, ortaya çıkacak sistemin uzun yıllar kullanılacağını hayal ederek işe koyulduk. Bu sebepledir ki tüm müşterilerimiz ürünlerimizi uzun yıllar boyunca kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar.

Geçmişte herkes verinin toplanma şekline odaklanırken, Artık klasik iş uygulamalarından beklentiler çok farklı. Verinin nasıl toplandığından çok toplanan veriden anlam üretmenin ön planda olduğu bir dönemdeyiz. Her biri kendi alanında dünya lideri olan iş ortaklarımızla birlikte müşterilerimizin operasyonel ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda onlar için topladığımız verilerin de tercümanı oluyoruz. Sahi, sizin verileriniz ne söylüyor, duyuyor musunuz?

Peki bundan sonra teknoloji nereye gidecek?
Dijitalleşme her şeyi baştan aşağı dönüştürürken kurumunuz bu dönüşümün neresinde?
Kimilerine korkutucu gelse de…
SİSTEK gelecekten heyecan duyuyor. Yarın için ar-ge yapıyor, yarıniçin üretiyoruz.Ülkemiz için çalışıyor, geleceğe yatırım yapıyoruz.

Referanslar

HİZMETLER


ELASTICSEARCH


BUSINESS INTELLIGENCE

VERİ ANALİTİĞİ

ÜRÜNLERSMART-SOS

Firmaların servis ve bayileri ile birlikte oluşturduğu geniş ağın tamamında, rakip ürün ve organizasyonlara göre rekabet avantajı oluşturmalarına yardımcı olma hedefi ile geliştirilmiş bir üründür. On premise olarak kullanılabilir.

Devamını GörBAYİ OTOMASYON SİSTEMİ

IOSİS-BOS ürün ailesi, otomotiv sektöründeki bayi ve servislerin iş süreçlerini distribütör ve diğer bayilerle etkileşim içinde yönetebilmelerine olanak sağlayan kapsamlı bir çözümdür.

 

Devamını Gör

 SERVİS OTOMASYON SİSTEMİ

Türkiye'de iklimlendirme sektörünün en büyük kurumlarının tercihi ile satış sonrası hizmetlerinizi mükemmelleştirin. Satış sonrası süreçlerinizi hızlandırın.


Devamını Gör


BLOG

"Tecrübelerimizi ve sahip olunması gereken bilgileri sizinle paylaşıyoruz."

İLETİŞİM

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi D2 Blok No: 103 Esenler
İstanbul - Türkiye / 34220

Telefon: +90(212) 483 71 97-98-99
Fax: +90(212) 483 71 96