BİZ KİMİZ?

SİSTEK 1992 yılında iş verimliliğini yükseltecek ve rekabet üstünlüğü sağlayacak süreç bazlı yenilikçi iş uygulamaları geliştirme hedefi ile kuruldu. Bu hedefe uygun olarak kuruluşumuzdan itibaren hem ülkemizde hem de dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok başarılı projeye imza attık. Başladığımız her projede, ortaya çıkacak sistemin uzun yıllar kullanılacağını hayal ederek işe koyulduk. Bu sebepledir ki tüm müşterilerimiz ürünlerimizi uzun yıllar boyunca kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar.

Geçmişte herkes verinin toplanma şekline odaklanırken, Artık klasik iş uygulamalarından beklentiler çok farklı. Verinin nasıl toplandığından çok toplanan veriden anlam üretmenin ön planda olduğu bir dönemdeyiz. Her biri kendi alanında dünya lideri olan iş ortaklarımızla birlikte müşterilerimizin operasyonel ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda onlar için topladığımız verilerin de tercümanı oluyoruz. Sahi, sizin verileriniz ne söylüyor, duyuyor musunuz?

Peki bundan sonra teknoloji nereye gidecek?
Dijitalleşme her şeyi baştan aşağı dönüştürürken kurumunuz bu dönüşümün neresinde?
Kimilerine korkutucu gelse de…
SİSTEK gelecekten heyecan duyuyor. Yarın için ar-ge yapıyor, yarıniçin üretiyoruz.Ülkemiz için çalışıyor, geleceğe yatırım yapıyoruz.

Referanslar

HİZMETLER


ELASTICSEARCH


BUSINESS INTELLIGENCE

VERİ ANALİTİĞİ

ÜRÜNLERSMART-SOS

Firmaların servis ve bayileri ile birlikte oluşturduğu geniş ağın tamamında, rakip ürün ve organizasyonlara göre rekabet avantajı oluşturmalarına yardımcı olma hedefi ile geliştirilmiş bir üründür. On premise olarak kullanılabilir.

Devamını GörBAYİ OTOMASYON SİSTEMİ

IOSİS-BOS ürün ailesi, otomotiv sektöründeki bayi ve servislerin iş süreçlerini distribütör ve diğer bayilerle etkileşim içinde yönetebilmelerine olanak sağlayan kapsamlı bir çözümdür.

 

Devamını Gör

 SERVİS OTOMASYON SİSTEMİ

Türkiye'de iklimlendirme sektörünün en büyük kurumlarının tercihi ile satış sonrası hizmetlerinizi mükemmelleştirin. Satış sonrası süreçlerinizi hızlandırın.


Devamını Gör


BLOG

"Tecrübelerimizi ve sahip olunması gereken bilgileri sizinle paylaşıyoruz."

Sistek Güvencesinde Fark Yaratan Çalışmalar

İlk olarak 1992 yılında faaliyetine başlayan Sistek, kısa süre içerisinde iş süreçlerinin daha verimli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak birçok çözüm ile şirketlerin yanında yer almayı başardı. Sağlamış olduğu çözümler ile ülkemizin ve dünyanın önde gelen büyük markaları ile çalışmayı başaran Sistek, iş süreçlerinin dijitalleşerek daha efektif bir şekilde ilerlemesi için her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Sistek Tarafından Sağlanan İş Çözümleri

Firmaların iş süreçlerinin verimliliğini ve hızını arttırmak için her zaman kendisini ve ürünlerini geliştiren Sistek, sunmuş olduğu çözümler ile birçok farklı sektörde konumlanan markaların iş süreçlerini efektif ve hızlı bir hale getirerek kârlılıklarını artırmaktadır.

Bayi Otomasyon Sistemi

Otomasyon sistemleri içerisinde yer alan Bayi Otomasyon Sistemi ile araç ticaretine ilişkin tüm işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Araç satış ve kiralanmasından yedek parça hizmetine kadar gerekli olan tüm özellikler otomasyon sistemleri içerisinde yer almaktadır. Sistem sayesinde distribütör ve bayilerin birbirleri ile entegre olarak iş süreçleri için gerekli tüm işlemler tek bir kanal üzerinden yürütülmektedir.

Servis Otomasyon Sistemi

Satış sonrası hizmetin müşteri memnuniyet ve markaların tercih edilirliği açısından ne kadar önemli olduğunu bilen Sistek geliştirmiş olduğu servis otomasyon sistemi ile satış sonrasında yetkili servislerin iş süreçlerini hiç olmadığı kadar iyileştiriyor.

Servis otomasyon sistemi ile sadece yetkili servislerin değil aynı zamanda müşterilerin de hizmet sonrası süreçlerini daha konforlu bir hale getirmek mümkün oluyor. Bunun yanında servis otomasyon sistemi merkez, teknisyen ve müşteriyi birbirine bağlıyor.

Depo Yönetim Sistemi

Sistek tarafından sunulan depo yönetim sistemi firmaların depolarında ki iş süreçlerinin hızlı ve hatasız bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Bunun yanında depo yönetim sistemi sayesinde maliyetlerde ciddi bir düşüş söz konusu oluyor.

Depo yönetim sistemi birçok özelliğinin bulunması aynı zamanda firmaların bu sistemden birçok avantaj sağlamasına da yardımcı oluyor. Bunların içerisinde öne çıkan avantajlar ise kullanımı son derece kolay olan depo otomasyon sistemleri ile maliyetlerin hızlı bir şekilde azaltılarak depoda gerçekleşmesi gereken işlerin hatasız ve hızlı bir şekilde ilerlemesi sağlanıyor.

Depo otomasyon sistemleri ile depolarını daha verimli bir şekilde kullanan şirket ise rakiplerinin bir adım önüne geçerek ürünlerinin sirkülasyonları üzerinde tam kontrol sahibi oluyor. Depolardaki iş süreçleri için gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde bulunduran depo otomasyon sistemleri ile daha az emek ile daha fazla iş ortaya çıkıyor. Bu durum da firmaların kâr oranlarını arttırıyor. Diğer bir yandan bu sistemler çalışanlarında iş yüklerini hafifletiyor ve çalışma düzenlerinin daha akıcı olmasını sağlayarak motivasyonlarını artırıyor.

Sistek Tarafından Sağlanan Hizmetler

Sistek iş süreçlerinin dijital çağa ayak hızlı ve doğru bir şekilde ayak uydurmasını sağlamak için sadece çeşitli ürünler sunmakla kalmıyor aynı zamanda sağlamış olduğu hizmetler ile de iş ortaklarının daha büyük ve sevilen markalar haline gelmesine yardımcı oluyor.

Business Intelligence

İş zekasına olan ihtiyaç günümüzün artan veri trafiğinde daha da kaçınılmaz bir hal alıyor. Özellikle de şirketlerin vermeleri gereken büyük kararlar öncesinde sadece verilerin toplanması ve analiz edilmesi değil aynı zamanda raporlama, çok boyutlu analiz, veri madenciliği, mantıksal çözümlemeler, süreç madenciliği, iş performans yönetimi ve karmaşık olay analizi gibi bilgilerin de net ve hızlı bir şekilde bilinmesi gerekir. İşte bu aşamada da Business Intelligence hizmetimiz sizlere istediğiniz ve ihtiyacınız olan tüm bu özellikleri sağlıyor.

Veri Analitiği

Endüstri 4.0 devriminin yaşandığı günümüzde aklınıza gelebilecek her türlü dijital alet bilgi üretmektedir. Üstelik artık bu veriler daha öncesinde var olmayan veya kullanılmayan birçok çeşide ayrılmıştır. Hal böyle olunca da verilerin düzenli bir şekilde toplanması ve daha da önemlisi doğru bi şekilde analiz edilmesi şirketlerin en önemli silahlarından ve güçlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sistek olarak bizler de dijital dönüşümün bu en önemli parçasında iş ortaklarımıza yardımcı olabilmek için ileri analitikler konusunda uzman olan bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Ayrıca : Proje evi olarak özel projelerinizde …. Gibi yetkin kadro, deneyim ve bilgi birikimi, çözüm odaklı yaklaşım, işi birliği yaptığı çözüm ortakları ile daha etkin ve hızlı çözüm vb… olabilirse güzel olur

İLETİŞİM

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi D2 Blok No: 103 Esenler
İstanbul - Türkiye / 34220

Telefon: +90(212) 483 71 97-98-99
Fax: +90(212) 483 71 96