SMART-SOS

Geliştirme aşamasında KOSGEB tarafından da desteklenen en yeni ürünümüz SMART-SOS, firmaların servis ve bayileri ile birlikte oluşturduğu geniş ağın tamamında, rakip ürün ve organizasyonlara göre rekabet avantajı oluşturmalarına yardımcı olma hedefi ile geliştirilmiş benzersiz bir üründür. Öncelikle satış sonrası operasyonları yönetme hedefi ile geliştirilen SMART-SOS bir yetkili servis ve/veya bayinin bütün ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmektedir.
Bulut üzerinden ya da on premise olarak kullanılabilir.

B2B Total

ÜRÜN MODÜLLERİ

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ana Firma, Bayiler, Şubeler ve Alt Bayiler aynı platform üzerinde çalışabilirler. Böylelikle firmalar arası entegrasyon için harcanacak kaynak en aza indirgenmiş olur.
SMART-SOS için başlangıç yatırımı yapmanıza gerek yoktur. İstediğiniz modülleri seçerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz, ihtiyacınız kadar kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz.
SMART-SOS responsive tasarım prensiplerine uygun olarak geliştirilmiş olup tüm fonksiyonları tablet veya telefonlarınızdan da mekana bağlı olmadan kullanabilirsiniz.
SMART-SOS bir Cloud-Native uygulamasıdır. Güvenlikten ölçeklenebilirliğe kadar bütün cloud computing avantajlarından tam olarak yararlanmanızı sağlar.
Private cloud olarak konumlandırılabilir veya public cloud üzerinden çalışabilirsiniz.
SMART-SOS’ u kullanmaya başlamak için büyük sunucu ve alt yapı yatırımları yapmanıza ve yüksek bedelli lisanslar ödemenize gerek yoktur.
SMART-SOS sadece bugünün ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmedi. Bunun genel kabul görmüş en son teknolojik yöntemleri kullanılarak geliştirilen SMART-SOS uzun yıllar kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Dahili veri madenciliği uygulamaları, çok hızlı veri arama çözümleri, machine learning algoritmaları, SMART-SOS kullanıcıları için hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor.
Ana veri yönetimi tek merkezden yapılır. Böylelikle tüm paydaşlarda aynı veri yapısı aynı şekilde kullanılır. Ortak veri yapısı analizden entegrasyona kadar birçok konuda avantaj sağlar. Veri kirliliği önlenir ve bilginin yayılması son derece hızlanır.