TOOLSGROUP SO99+

“SİSTEK talep planlama, talep tahminleme, S&OP, çok-seviyeli servis-stok optimizasyonu, tedarik ve stok planlama fonksiyonlarını kapsayan uçtan-uca tedarik zinciri planlama çözümleri sektöründe lider TOOLSGROUP firmasının Türkiye’deki çözüm ortağı ve temsilcisidir”.

 

SİSTEK tedarik zinciri planlama danışmanlığı, TOOLSGROUP SO99+ yazılım uyarlama ve süreç değişim yönetim hizmetleri, sistem entegrasyonu, canlı kullanım destek hizmetlerinin yanısıra, gelişmiş veri analitikleri danışmanlığında tecrübeli ekibi ile şirketlere hizmet vermektedir.

 

TOOLSGROUP merkezi Boston’da olmak üzere, Dünya genelinde ofisleri ve ortak danışman firmaları ile kurulduğu 1993 yılından beri faaliyetini büyüyerek sürdürmektedir.

 

TOOLSGROUP SO99+ uçtan uca tedarik zinciri planlama ve optimizasyon çözümü dünya çapında farklı sektörlerde 400’e yakın canlı referans firma tarafından etkin olarak kullanılmaktadır. ToolsGroup referanslarına ve vaka raporlarına linkten erişebilirsiniz https://www.toolsgroup.com/meet-our-customers/

 

TOOLSGROUP tedarik zinciri çözümleri sektörünün araştırma firmaları Gartner Tedarik Zinciri Planlama değerlendirmesi ve Nucleus Research Stok Optimizasyonu değerlendirmesinde lider firmalar arasında raporlanmaktadır. Detaylı bilgilere linlten erişebilirsiniz https://www.toolsgroup.com/resources/analyst-reports/

 

TOOLSGROUP teknolojisi ve sektörel tecrübesi sayesinde firmalara servis seviyelerini arttırırken stoklarını optimize etmelerine ve lojistik, tedarik zinciri maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmaktadır. Yüksek yatırımın-geri-dönüş oranı sayesinde kısa zamanda tasarruf sağlayarak, firmaların büyümelerini desteklemekte ve büyümeden kaynaklanabilecek karmaşıklığı azaltmaktadır.

 

TOOLSGROUP kendi geliştirdiği algoritmalarına ve çözümlerine Yapay Zeka ve Makina Öğrenmesi teknolojilerini de ilk günlerden beri eklemekte ve bir çok firmada başarı ile uygulamaktadır.

 

Daha fazla bilgi için levent.ozsahin@sistek.com.tr adresine bir mesaj göndererek bizimle irtibata geçebilirsiniz.